Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
855
Vaatamised
Topic starter
22/05/2012 9:52 p.l.
Tervist, minu abikaasa on õpilane, läks Aprilli kuus tööle, tähtajalise töölepinguga(Septembrini). Eelmine aasta pole töötanud.
Kas on mõtet minna dekreeti? Kuidas dekreedi raha arvutada ja kas see mõjutab kuidagi vanemahüvitise väljamakset?
22/05/2012 11:35 p.l.
Oh kui kummaline küsimuste aehel.
Sünnituspuhkusele(teie mõistes dekreeti) saab jääda vaid kehtivat töölepingut omav naine. Kuidas küll meie saame öelda kas on mõtet kui meil ole aimugi millal sünnitustähtaeg on!
Sünnitushüvitisest saab lugeda siit http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitushyvitis
Ja vanemahüvitisest siit http://www.sm.ee/sinule/perele/vanemahuvitis.html