Jäta menüü vahele
Õpilane/Tähtajaline...
 
Notifications
Clear all

Õpilane/Tähtajaline leping ja dekreet

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
855 Vaatamised
(@Jevgeni)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8775]

Tervist, minu abikaasa on õpilane, läks Aprilli kuus tööle, tähtajalise töölepinguga(Septembrini). Eelmine aasta pole töötanud.

Kas on mõtet minna dekreeti? Kuidas dekreedi raha arvutada ja kas see mõjutab kuidagi vanemahüvitise väljamakset?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oh kui kummaline küsimuste aehel.
Sünnituspuhkusele(teie mõistes dekreeti) saab jääda vaid kehtivat töölepingut omav naine. Kuidas küll meie saame öelda kas on mõtet kui meil ole aimugi millal sünnitustähtaeg on!

Sünnitushüvitisest saab lugeda siit http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitushyvitis

Ja vanemahüvitisest siit http://www.sm.ee/sinule/perele/vanemahuvitis.html



   
ReplyTsiteeri