Jäta menüü vahele
Palun abi
 
Notifications
Clear all

Palun abi

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
741 Vaatamised
 Ann
(@Ann)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8774]

Mul on antud tööandjale kuu ajase etteteatamisega lahkumis avaldus, omal soovil. Viimaseks tööpäevaks on 31.05.12. Aga nüüd olen vähemalt 06.06.12 haiguslehel. Kas minu viimane ametlik tööpäev lükkub nüüd edasi kuni haiguslehe lõpetamiseni?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei lükku, tööleping lõppeb ikka 31.05.



   
ReplyTsiteeri