Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
905
Vaatamised
14/03/2004 5:05 p.l.
Õppepuhkuse eest on ettenähtud tasu 10 kalendripäeva eest keskmise ja ülejäänud aja eest miinimumi järgi. Kas tööandja saab selle eest riigilt kompensatsiooni või läheb see tema taskust ? Mulle üritati selgeks teha, et mida riik ei hüvita seda ei saa nõuda, sellega ma nõus ei olnud? Oskab keegi täpsustada ?
15/03/2004 3:49 p.l.
See läheb loomulikult tööandjalt, sest samal ajal ju sulle "pärispalka" ei maksta, ega see mingi lisatasu ei ole. Isegi olen poole tunni täpsusega töö- ja kooliaega kokku arvutanud, et mitte min. palka saada. Ükskord läkski üle 10 päeva, siis võtsin korralise puhkuse arvelt.