Jäta menüü vahele
Õppepuhkuse eest ta...
 
Notifications
Clear all

Õppepuhkuse eest tasumine ?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
905 Vaatamised
(@kurikaru)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#684]

Õppepuhkuse eest on ettenähtud tasu 10 kalendripäeva eest keskmise ja ülejäänud aja eest miinimumi järgi. Kas tööandja saab selle eest riigilt kompensatsiooni või läheb see tema taskust ? Mulle üritati selgeks teha, et mida riik ei hüvita seda ei saa nõuda, sellega ma nõus ei olnud? Oskab keegi täpsustada ?



   
Tsiteeri
(@kaihot)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See läheb loomulikult tööandjalt, sest samal ajal ju sulle "pärispalka" ei maksta, ega see mingi lisatasu ei ole. Isegi olen poole tunni täpsusega töö- ja kooliaega kokku arvutanud, et mitte min. palka saada. Ükskord läkski üle 10 päeva, siis võtsin korralise puhkuse arvelt.



   
ReplyTsiteeri