Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
933
Vaatamised
14/03/2004 11:02 p.l.
Nii,minul on selline küsimus,äkki keegi oskab vastata.Mul on selline töö,et seisan päev läbi ühe koha peal ja kätega tõstan peaaegu 20 kiloseid kotte.Ühesõnaga väga monotoonne töö.Nüüd tahab tööandja teha meile sellise sisekorra eeskirja,et kohvipausid on iga 2 tunni tagant.Aga olen kuulnud,et sellise töö juures peaks töötaja saama iga tunni aja tagant pausi teha.Kas see on õige?