Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
412
Vaatamised
25/11/2010 3:53 p.l.
Töötaja on tööle võetud osalise tööajaga, minimaalne töötundide arv on 40 tundi kuus. Aga töötajal ei tule nii palju tunde kokku, kas ma võin selle kuu tunnid edasi järgmisesse kuusse kanda ja siis ühe palgana maksta või pean selles kuus väljateenitud palga väljamaksma?
25/11/2010 8:00 p.l.
Tööandja peab tagama töötajale töölepingus kokku lepitud ulatuses tööd mis võib olla ka summeeritud arvestusega x kuud, kui ta aga seda ei tee siis tuleb töötasu ikka maksta, sest töötaja pole süüdi, et tööandja töökorraldustes saamatu on.