Jäta menüü vahele
osaline tööaeg
 
Notifications
Clear all

osaline tööaeg

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
329 Vaatamised
(@Riina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3117]

Kas osaline tööaeg võib olla näiteks 20 tundi nädalas? Lugesin kuskilt mingist 60% ????
Palun andke nõu?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka võib aga töölepingusse tuleb kirja panna ka koormuse osakaal üldisest riiklikust normist(40 h. nädalas 8 h. päevas)

Nii näiteks: töötaja tööajanorm 0,5 koormusega üldisest riiklikust normist, 20 tundi nädalas, 4 tundi päevas.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kindluse mõttes (juhul kui ei käi iga päev tööl) võiks märkida töölepingusse konkreetsed päevad näit.esmasp., teisip,kolmap.Sel juhul on asi selge nii töötajal kui ka tööandjal.



   
ReplyTsiteeri