Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
314
Vaatamised
27/02/2009 3:33 p.l.
On ette teada, et tuleb minna osaliselt tasustatavale puhkusele. varem juba teada, et haiglasse minek sel ajal. Kuidas on haigulehega, kas makstakse haigusraha ja kas kui makstakse siis lükkub ka see puhkus edasi?
02/03/2009 10:54 e.l.
Kui haigusleht, siis ei saa osaliselt tasustatav puhkus alata. Küsisin HK-st, kui sundpuhkus, siis haigusraha saab ikka.
02/03/2009 11:06 e.l.
Kui haigusleht algab sundpuhkuse ajal siis ei saa haigusraha.