Jäta menüü vahele
normtunnid graafiku...
 
Notifications
Clear all

normtunnid graafikuga

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
312 Vaatamised
 urr
(@urr)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6534]

käin graafikuga tööl, palka saan normtundide alusel. veebruaris riigipühaeelsel päeval tööl ei olnud.
kas mu nortunnid peaksid olema 152? tööandja on pannud 149...



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah 152h on sinu norm kui 23.02 ei ole tööpäev.



   
ReplyTsiteeri
 m.
(@m.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

veebruari kuu riiklikud normtunnid on 149. kuna käid graafikuga tööl, siis sinu tööaega ei määratleta samamoodi kui nendel kes käivad 40 h nädalas tööl.



   
ReplyTsiteeri