Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
312
Vaatamised
27/02/2009 1:43 p.l.
käin graafikuga tööl, palka saan normtundide alusel. veebruaris riigipühaeelsel päeval tööl ei olnud.
kas mu nortunnid peaksid olema 152? tööandja on pannud 149...
27/02/2009 2:10 p.l.
Jah 152h on sinu norm kui 23.02 ei ole tööpäev.
02/03/2009 1:34 p.l.
veebruari kuu riiklikud normtunnid on 149. kuna käid graafikuga tööl, siis sinu tööaega ei määratleta samamoodi kui nendel kes käivad 40 h nädalas tööl.