Jäta menüü vahele
Osaliselt tasustatu...
 
Notifications
Clear all

Osaliselt tasustatud puhkus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
301 Vaatamised
 ???
(@???)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6738]

Kuidas ma peaksin käituma kui tööandja annab paberi allakirjutamiseks kus ma nõustun osalislet tasustatavale puhkusele.mina alla ei kirjutanud kuna olen suht kindel et tööandja peab ette teatama 2 nädalat.meil aga anti paber 8ndal ja paberil oli kirjas et alates 6 st hakkab kehtima ja mis veelgi imelikum seal oli kirjas et paber on koostatud 28 märtsil???
kas tööandja on kohustatud mind tööl lubade edasi käia 2 nädalat veel kui ma seda ise soovin.



   
Tsiteeri
 ???
(@???)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitage palun



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas tööandjal tööinspektsiooni luba on olemas ?



   
ReplyTsiteeri
 1
(@1)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

JAh neil on luba olemas.
Lisaksin veel küsimuse et mis siis saab kui võtan haiguslehe ennem sundpuhkust???KAs puhkus läheb siis edasi



   
ReplyTsiteeri