Jäta menüü vahele
töötajate usaldusis...
 
Notifications
Clear all

töötajate usaldusisik

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
362 Vaatamised
(@Karet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6737]

Kas firmas peab kindlasti olema valitud töötajate esindaja-usaldusisik?



   
Tsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ma pole kindel,aga usaldusisik tuleb valida vist siis kui firmas on üle 50 töötaja.



   
ReplyTsiteeri
(@Karet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas ikka tuleb valida.Kas keegi oskab kindlalt öelda, töötajaid rohkem kui 50.Kui ei oel valitud...



   
ReplyTsiteeri
(@to Karet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Erasektoris kohustust ei ole.
TÖÖTAJATE USALDUSISIKU SEADUS
§ 1. Seaduse reguleerimisala

(1) Käesolev seadus reguleerib töötajate usaldusisiku (edaspidi usaldusisik) tegevust teda volitanud töötajate ja avalike teenistujate (edaspidi töötajad) esindamisel suhetes tööandjaga ning töötajatega.

(2) Käesoleva seaduse tähenduses on tööandjaks avalikus teenistuses riigi- või kohaliku omavalitsuse üksuse asutus.

http://www.sm.ee/sinule/tootajale/tootajate-esindamine/tootajate-usaldusisik .html



   
ReplyTsiteeri