Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
513
Vaatamised
13/01/2012 5:54 p.l.
Tööandja tahab töötajad saata kaheks nädalaks palgata puhkusele, kuna ajutiselt ei ole tööd, uus objekt algab veebruari alguses. Kas see saab olla põhjus ja kui ma keeldun, kas siis peab palka edasi maksma. Oleme kuupalgalised
13/01/2012 6:21 p.l.
Ei ole see mingi põhjus, tasustamata puhkust saab vaid poolte kokkuleppel teha.
Kui tööandja ei võimalda töötajatel tööd teha peab maksma selle eest keskmist töötasu TLS§35.