Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
642
Vaatamised
13/01/2012 11:35 e.l.
Töötaja on võetud tööle osalise tööajaga (poole kohaga). Kuidas toimub tema töötasult sots.maksu tasumine - kas vähemalt miinimum või selle järgi, kuidas töötasu kuus tuleb?