Jäta menüü vahele
palgata puhkus
 
Notifications
Clear all

palgata puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
712 Vaatamised
 Riho
(@Riho)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8726]

Mure selles et 21.dets 2011 oli viimane tööpäev kuna töö vähenemisega ja tänasesi.

Kuna oli vaja ühte paberit tööandjalt sain teada et olen palgata puhkusel,põhjendus et tööd ei ole pakkuda.
Mina ei teadnud sellest midagi.Üle 2 nädala lubatakse et kohe kohe saab tööle.Kas nii käibki et töö otsas siis tööandja ühe poolselt paneb su palgata puhkusele.
Või pean vähemalt selle üle õnnelik olema et mul haigekassa kehtib vähemalt?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No aga mille alusel te siis omaarust tööl ei pidanud käima/olema alates 22.12.2011a? Üle kolme kuu olete rõõmsalt ilma tasuta kodus istunud ja nüüd imestate tööandja omavoli üle!
Tasustamata puhkus on jah vaid kokkuleppeline.



   
ReplyTsiteeri