Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
844
Vaatamised
Topic starter
03/04/2012 3:21 p.l.
Kuidas arvutada puhkusereservi? Kas arvestada tuleb juulist-detsembrini.(palga arvestus kanne tehakse kuu viimase päevaga väljamakse 1 kuupäeval) Mis saab 2010 aasta puhkusereservi kandest kui puhkust pole välja võetud ega võetagi? Olen päris algaja ja üritan seekord ise aastaaruannet teha!
Tänud aitajatele!