Notifications
Clear all
Üldine
6
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
378
Vaatamised
Topic starter
27/10/2005 7:26 p.l.
Kui töötaja on kuu aega palgata puhkusel ,kas siis tuleb maksta sots maksu ja kui palju ?
Tänan !
29/10/2005 1:10 e.l.
700-lt kroonilt põhikohaga töötaja puhul
uuest aastasr 1400
Topic starter
31/10/2005 10:18 e.l.
Tänan !
Probleem edasi : TSD täitmisel 700.- sots maksu aluseks , siis nõuab ka kogumispensionit
s.o 14.- krooni.Ega nüüd 14.- ole erisoodustus ?
31/10/2005 10:39 e.l.
minu arust ei panda number 700 aluseks ültse kirja sa ju ei maksa töötajale seda 700 krooni tasu.
paned sots.maksu lahtrisse ainult 231 ja ei nõuta siis ka mingit kogumispensionimaksu.
parandage minu arvamust kui eksin.
31/10/2005 11:43 e.l.
minu arvamus ühtib anni omaga.
Topic starter
31/10/2005 2:58 p.l.
Tänan !
Teil on õigus , kogumispensioni ei tulnud !