Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
382
Vaatamised
Topic starter
27/10/2005 8:51 p.l.
Kuidas üldse arvutatakse tööstaazhi ja kuidas seda võetakse arvesse ükskord pensioni arvestamisel? Olen töötanud teatud vaheaegadega ja tegelikult ei teagi kui palju mul praegu tööstaazhi on. Mis sinna sisse veel arvestatakse peale tegelikult tööl käidud aja?
28/10/2005 11:30 e.l.
Juhul kui on mõni tehnikum või kõrgkool lõpetatud siis diplomi või tunnistuse alusel õppimise aastad. Naistele veel laste eest sünnitunnistuste alusel vist oli a` 3 aastat.
Peale selle veel kui on Siberi aastad , siis need lähevad ka vastavate dokumentide alusel arvesse.