Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
916
Vaatamised
01/03/2004 4:49 p.l.
kes peab alla kirjutama palgatõendile, kui tööline palub minult palgatõendit viimase kuue kuu kohta? Kas võib sinna alla kirjutada personalijuht või on vaja juhatuse liikme allkirja?
01/03/2004 8:21 p.l.
Oleneb, kuidas teil asutuse siseeeskirjadega asjad paika pandud on. Meil on asutusest väljaminevad kirjad, tõendid, teated jne. allkirjastatud juhatuse liikme poolt, kes on ühes isikus ka tegevjuht. Aga minu eelmises töökohas oli juhatuse liige aeg-ajalt mittekättesaadav ja nii sätestasime korra, et pearaamatupidaja oli volitatud isik asju ajama ja ka allkirju panema.