Jäta menüü vahele
Puhkusereservi arve...
 
Notifications
Clear all

Puhkusereservi arvestus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
916 Vaatamised
(@Küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#656]

2 rumalat küsimust- et kas puhkusereservi ei peaks moodustama igakuiselt, vastavalt jooksval kuul töötajatele arvestatud palgale (et kusagil varasemates teemades torkas silma, et käsitleti puhkusereservi arvestust aasta lõppbilansi jaoks). Ja kas koos puhkusereservi arvestamisega ei peaks kuluks arvestama ka sotsiaal ja töötukindlustusmaksu, et nende tasumine, teadagi väljamaksmise järgi, aga kohustuse-kulu arvestus millal?



   
Tsiteeri
(@lille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aastaaruande jaoks arvestad ju ikka puhkusereservi viimase kuue kuu töötasu järgi ja sots ja töötuskindlustusmaks tuleb ikka juurde arvestada, kohustuse võtad üles 31. dets seisuga.



   
ReplyTsiteeri
(@kalake)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võib nii igakuiselt kui ka aasta lõpus arvestada. Korrigeerima pead aasta lõpus igal juhul (puhkuseresrvi inventuur). Igakuise puhul on mõte selles, et saad kulusid ühtlasemalt jaotada. Raamatupidamise siseeskirjades peaks kirjas olema, milliselt arvestus käib.



   
ReplyTsiteeri