Notifications
Clear all
Üldine
5
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
257
Vaatamised
Topic starter
05/09/2007 8:54 p.l.
Tere!
Sain juunis vähem palka enne puhkusele minekut. Nüüd augustis maksti see puuduolev osa välja, kuid ilma viiviseta (o,5%). Kuidas ma peaksin toimima, kelle poole pöörduma? Kas avalduse andma selle kohta oma tööandjale?
05/09/2007 9:25 p.l.
Said palgapäeval vähem palka?
või
said puhkusetasu hiljem kui peab?
05/09/2007 11:43 p.l.
Palgapäeval sain tunduvalt vähem palka, kui leping ette näeb.
05/09/2007 11:55 p.l.
Siis jah kirjuta tööandjale avaldus viivise nõudega.
Palgaseadus
§ 35. Tööandja vastutus palga maksmise või ülekandmisega viivitamise eest
Palga maksmisega või töötaja pangakontole ülekandmisega viivitamise eest maksab tööandja töötajale iga viivitatud päeva eest viivist 0,5% maksmisele või ülekandmisele kuulunud palgast.
06/09/2007 1:12 e.l.
kui palju saan augustis palka