Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

palk

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
257 Vaatamised
(@Debora)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4380]

Tere!
Sain juunis vähem palka enne puhkusele minekut. Nüüd augustis maksti see puuduolev osa välja, kuid ilma viiviseta (o,5%). Kuidas ma peaksin toimima, kelle poole pöörduma? Kas avalduse andma selle kohta oma tööandjale?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Said palgapäeval vähem palka?
või
said puhkusetasu hiljem kui peab?



   
ReplyTsiteeri
(@Debora)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Palgapäeval sain tunduvalt vähem palka, kui leping ette näeb.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis jah kirjuta tööandjale avaldus viivise nõudega.

Palgaseadus
§ 35. Tööandja vastutus palga maksmise või ülekandmisega viivitamise eest
Palga maksmisega või töötaja pangakontole ülekandmisega viivitamise eest maksab tööandja töötajale iga viivitatud päeva eest viivist 0,5% maksmisele või ülekandmisele kuulunud palgast.



   
ReplyTsiteeri
(@Heleriin pstarus)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
 

kui palju saan augustis palka



   
ReplyTsiteeri