Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
Topic starter
11/05/2006 1:34 p.l.
Mida teha kui tööandja ei maksa palka õige aegselt? Kas see on lubatud? Kui ta teeb seda pidevalt...
11/05/2006 1:44 p.l.
1.Nõuda viivist.
2.Ei ole lubatud.
3.Võite ühendust võtta tööinspektsiooniga.
Palgaseadus
§35. Tööandja vastutus palga maksmise või ülekandmisega viivitamise eest
Palga maksmisega või töötaja pangakontole ülekandmisega viivitamise eest maksab tööandja töötajale iga viivitatud päeva eest viivist 0,5% maksmisele või ülekandmisele kuulunud palgast.