Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
349
Vaatamised
11/05/2006 7:05 p.l.
Palun abi töötajale puhkuse kompensatsiooni arvestamisel.
töötaja töötas 01.08.2005 - 14.05.2006
01.08.2005 - 30.04.2006 =20,97 kalendripäeva,
aga kudias on perioodiga 01.05. - 14.05 kuna see periood jääb alla 15 päeva, siis selle eest puhkust ei arvestata?
Ette tänades!
11/05/2006 7:40 p.l.
Jah kui alla 15 päeva jääb välja.
Aga 14.05. on pühapäev, kas see on töötajal tööpäev?
Küsis seepärast, et reeglina on töölepingu lõpetamise päevaks, töötaja tööloleku viimane päev.