Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
413
Vaatamised
Topic starter
26/05/2005 7:16 p.l.
olen hetkel lapsehooldus puhkusel,tahan teada ,mis hüvitist on mul saada kui firmas on välja kuulutatud pankrot.palun vastust.
27/05/2005 12:33 p.l.
TLS § 90 järgi saab pankroti puhul hüvitust vastavalt tööstaazile s.t. kui kaua oled selles asutuses tööl olnud.
1. kuni 5 aastat - kahe kuu keskmise palga ulatuses
2. 5 kuni 10 aastat - kolme kuu keskmise palga ulatuses
3. üle 10 aasta - nelja kuu keskmise palga ulatuses.
Edasi läheb muidugi asi kurvemaks,sest tavaliselt nendel firmadel mis pankrotti lähevad ei ole eriti palju rahalisi vahendeid ja siis paneb pankrotihaldur paika järjekorra kes saab mida enne ja kes hiljem. Töötasud on tavaliselt eespool kui hüvitused.
29/05/2005 6:00 p.l.
Kas antud juhul ei tule hüvitised mitte töötukassast?