Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
420
Vaatamised
19/10/2009 5:32 p.l.
Kuidas see pensioni arvestamine nüüd käib?Kas tõesti on nii ,et alla 10000 krooni palka saaval inimesel läheb pensioniarvestamisel töötatud 2 tööaastat arvesse ainult ühena?
19/10/2009 6:33 p.l.
Ei ole nii.
§ 7. Pensionikindlustusstaaži arvestamine
(1) Üks aasta pensionikindlustusstaaži arvestatakse pensionikindlustatule, kelle eest on vastavalt «Sotsiaalmaksuseadusele» makstud või arvestatud isikustatud sotsiaalmaksu pensionikindlustuse osa vähemalt kuupalga alammäära aastasummalt.
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27589