Kirjutasin puhkuse avalduse 02.01.2009-04.01.2009.
Mulle aga kanti puhkuserahaga koos ka põhipalk detsembri eest 29.12.2008.
Mina pole sellist kokkulepet teinud.
Kas on olemas mingi seadus, mis lubab mulle kanda selle raha varem ära, kuigi pean veel kaks päeva tööl olema?
Minu teada ei tohiks ju mulle mu veel tööl käimata päevade eest palka maksta.
Oskab keegi midagi selle kohast mulle rääkida?
Tänan!
Kus sa siiani olid??? Aasta varsti möödas. Aga vastuseks, et ei ole seadust, mis keelaks palka mõni päev varem maksta. Hiljem ei tohi.
Kus ma olin:D
jah hea küsimus...
Tegelt võitlesin asja eest juba siis(aeti programmi süüks, et see kandis valesti), aga nüüd on mul lihtsalt vaja, et see oleks õige aegselt laekunud (vanemahüvitis sõltub sellest). Aga noh, tuleb välja,et mul pole enam midagi teha :'(
nojah, nüüd on küll lootusetult hilja midagi parandada. Siis kohe ehk oleks võinud tagasi maksta ja lasta uuesti üle kanda õigel ajal, aga praeguseks on ju kõik aruanded juba esitatud jne. Programm muidugi ei tee ise omavoliliselt panga ülekandeid, see on suht rumal vabandus.