Jäta menüü vahele
pidin haigena tööl ...
 
Notifications
Clear all

pidin haigena tööl olema

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
(@mirjam)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2699]

Mul on katseaeg. Lepingut mulle pole tehtud. Pidin olema palaviku ja väga halva enesetunde pärast olema tööl, kuna pole kedagi asemele panna (sest töötajate puudus on). seetõttu tuli suur puudujääk kassas. Arvata võib ju tegelt.. mul oli ikka väga paha olla ja eks siis tuli susserdusi kassas. Küsimus: kas see on ikka õiglane minuga nii teha?



   
Tsiteeri
(@mirjamile vastus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No mis jutt see nüüd on, kui haige siis tööle ei lähe kutsute arsti vms. ja tööandja asi kuidas asendaja leiab ega see katseaeg küll ei kohusta haigena tööl käima.

Kassa puudujääki küll haigusega vabandada ei saa, võtsite ju ise kohustuse(vastutuse) haigena tööl olla.



   
ReplyTsiteeri