Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
354
Vaatamised
Topic starter
10/05/2006 1:07 p.l.
Tööandja ei ole teinud lepingut,nüüd soovin sealt lahkuda,aga tööandja ei taha tööraamatut anda,mida teha???