Jäta menüü vahele
Põhipalk ja lisatas...
 
Notifications
Clear all

Põhipalk ja lisatasu

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
338 Vaatamised
 Elle
(@Elle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6838]

Andke nõu:
Loen tänast artliklit palk.ee-st. Meie töölepingutes on palga kohta vormistus:
Põhipalk 4350.-
lisatasu, lisapalka makstakse vastavalt firma palgasüsteemile.
Kas selline vormistus võib jääda ka peale 01.07.09.
Kuidas oleks õige sõnastus, et min.palk oleks põhipalgaks ja lisatasu saaks ka maksta( lisatasu oleneb tehtud töö mahust.



   
Tsiteeri
 Kati
(@Kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uue palgaseaduse järgi ei ole enam lisatasusid,-hüvitisi.



   
ReplyTsiteeri
(@annaliisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uues TLS räägitakse üldiselt töötasust (ja palgapäevast). See kuidas töötasu kokku arvutatakse, kas see koosneb 1 osast või mitmest, on juba kokkuleppe küsimus. Keelatud seda pole.
Muudatused lisatasudes on pigem seotud teissuguste õhtusel- ja öisel ajal töötamise eest hüvitamise põhimõtetega.



   
ReplyTsiteeri