Jäta menüü vahele
põhipalk + lisatasu...
 
Notifications
Clear all

põhipalk + lisatasud?!

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
261 Vaatamised
 Tiiu
(@Tiiu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4524]

Kui lepingus on põhipalk kuus, siis kuidas tasustatakse või kas üldse põhipalgale lisana õhtusel- ja öisel ajal( mis kellast- mis kellani on üldse öine aeg, kuna 6:00 on juba nagu hommik ju) töötamist ning nädalavahetustel või pühade ajal? Kas makstakse rohkem kui põhipalk lepingu järgi on?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TÖÖ- JA PUHKEAJA SEADUS
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1011041

PALGASEADUS
https ://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12775008



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuidas Sinu töölepingus kirjas on?
Palgaseadus sätestab:
§ 17. Lisatasu õhtuse ja öötöö eest

Töö eest õhtusel ajal (kella 18-st kuni 22-ni) või öösel (kella 22-st kuni 6-ni) makstakse töötajale lisatasu või suurendatakse põhipalka vastavalt poolte kokkuleppele. Lisatasu iga töötunni eest õhtusel ajal ei tohi olla väiksem kui 10% ja öösel väiksem kui 20% töötaja tunnipalga määrast



   
ReplyTsiteeri
(@Tiina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vt. www.fibonacci.ee



   
ReplyTsiteeri