Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Puhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
250 Vaatamised
(@caisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4523]

Lugu on selline,et olen asendaja(mindi dekreeti)ja oleksin pidanud puhkusele minema selle kuu alguses,kuna minul ei ole asendajat jääb mul vist puhkus saamata,keegi ei tee välja et otsida mulle asendajat.



   
Tsiteeri
 s
(@s)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tuleb minna jalgu trampima, kui mitte juba hilja ei ole. Kui on puhkus graafikus,milles siis probleem - oleks pidanud minema ja kõik. Tööandja peab leidma asendaja,mitte töötaja ise.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juhul kui puhkus on graafikus fikseeritud,tuleb lihtsalt puhkusele minna,nii lubab seadus. Kui aga puhkust graafikus ei ole tuleb teha avaldus 2 nädalat enne puhkusele jäämise soovi ja puhkusele minna.
Puhkuseseadus §15 Puhkuste ajakava lg 4



   
ReplyTsiteeri