Jäta menüü vahele
Poolekohaga töölepi...
 
Notifications
Clear all

Poolekohaga tööleping

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
350 Vaatamised
 ...
(@...)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2706]

Oleks vaja teha tööleping,kus inimene töötab poole kohaga.Kas netis on blankette voi oskab keegi teistmoodi aidata?



   
Tsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei erine selline tööleping vormiliselt täistööajaga lepingust. Kohta kus on vaja fikseerida tööaeg kirjutad, kuidas tegelikult on. Näiteks Tööaeg 20 tundi nädalas
või 10.oo kuni 14.00.



   
ReplyTsiteeri
(@To Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Täh 🙂
Aga yks probleem veel-kui töötaja FIE,siis mida see endaga kaasa tööb



   
ReplyTsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei saa küsimuse mõttest aru.
Kui on FIE, siis võib teenust teha fie-na, esitab arve ja maksab oma maksud ise.
Kui võtta tööle töölepinguga, siis see, et ta fie ka on ja kellelegi fiena teenust osutab ei puutu sinusse kui tööandjasse.



   
ReplyTsiteeri