Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
350
Vaatamised
10/05/2006 6:06 p.l.
Oleks vaja teha tööleping,kus inimene töötab poole kohaga.Kas netis on blankette voi oskab keegi teistmoodi aidata?
10/05/2006 6:14 p.l.
Ei erine selline tööleping vormiliselt täistööajaga lepingust. Kohta kus on vaja fikseerida tööaeg kirjutad, kuidas tegelikult on. Näiteks Tööaeg 20 tundi nädalas
või 10.oo kuni 14.00.
10/05/2006 6:18 p.l.
Täh 🙂
Aga yks probleem veel-kui töötaja FIE,siis mida see endaga kaasa tööb
10/05/2006 8:31 p.l.
Ei saa küsimuse mõttest aru.
Kui on FIE, siis võib teenust teha fie-na, esitab arve ja maksab oma maksud ise.
Kui võtta tööle töölepinguga, siis see, et ta fie ka on ja kellelegi fiena teenust osutab ei puutu sinusse kui tööandjasse.