Jäta menüü vahele
Preemia ja lisatasu
 
Notifications
Clear all

Preemia ja lisatasu

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
945 Vaatamised
(@Kaili)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9115]

Kas puhkusetasu ja keskmise palga arvestamisel võtan arvesse ka ühekordse preemia(makstud juunis 50 euri)ja lisatasu, mida samuti makstud 1 kord(juulis)



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvesse võetakse kõik tasud, mis on makstud töö eest. Kui preemia maksti näiteks jaanipäeva puhul, siis arvesse ei lähe, kui heade töötulemuste eest, siis läheb arvesse. Lisatasu suure tõenäosusega on samuti makstud ikka töö eest, järelikult tuleb arvesse võtta.



   
ReplyTsiteeri
(@Kaili)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Palun viidet seadusele, varem ühekordsed tasud keskmise arvestusse ei läinud, kui oli määratud kindel lisatasu igas kuus, läks sisse.Sama oli ju aastapreemiaga, töö eest küll, aga arvestati proportsionaalselt kuude peale



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Millal varem see küll oli?
Koguaeg on keskmise arvestusse läinud aluseks võetavate kuude töö eest teenitud tasud.



   
ReplyTsiteeri