Jäta menüü vahele
Hoone rendile aga k...
 
Notifications
Clear all

Hoone rendile aga kuidas käitutakse töölistega

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
941 Vaatamised
 INGE
(@INGE)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter   [#9114]

Hoone antakse 10.aastaks rendile. Tegevusala säilib. Üle lähevad ka töölised. Kuidas seda vormistatakse ? Nad on ka puhkust saanud kuni 31.12.2013 aja eest



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mis toimub firmaga, kus töölised töötavad?



   
ReplyTsiteeri
 INGE
(@INGE)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 1
 

Rendile antav üksus jätkab tööd samal alal, mis senini. See üksus oli ühe firma üks osakond.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

selgita vähe täpsemalt. Ei saa aru, milles sul probleem on. Üks firma rendib mingi hoone kellelegi... Mis puutuvad siia töölised või nende puhkused?



   
ReplyTsiteeri