Jäta menüü vahele
preemia+lisatasu
 
Notifications
Clear all

preemia+lisatasu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
348 Vaatamised
 eva
(@eva)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2553]

kas palga arvutamisel palk.crew.ww tuleb lsatasu ja preemia liita bruto palgaga kokku ja kirjutada sinna. või käib nende kohta mingi eraldi arvestus?



   
Tsiteeri
(@küsin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõik tasud ,s.h.ka lisatasud, liidetakse kokku ja nendest võetakse maha maksud.



   
ReplyTsiteeri