Notifications
Clear all
Üldine
9
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
260
Vaatamised
14/06/2007 1:36 p.l.
Tere,selline küsimus,et kui puhkus on 18-24.06 siis kas kalendipäevi,mis tasustatakse tuleb 7 või ikka 5?
14/06/2007 1:37 p.l.
5, riigipühad jäävad puhkusepäevade arvestusest välja.
14/06/2007 2:19 p.l.
ja kui oleks 18-29.06 siis oleks 8 kalendripäeva?
Ette tänades.
14/06/2007 2:25 p.l.
10
14/06/2007 2:31 p.l.
10 küll kokku, aga tasustatavaid päevi 8?
14/06/2007 2:38 p.l.
puhkusetasu arvestatakse ikka kalendripäevades, nii et tasustatavaid päevi 10
14/06/2007 2:58 p.l.
ohhjahh ma vist teen ise oma asjad nii keeruliseks,aga et siis ühesõnaga töötaja saab kaks päeva (punased päevad)lisaks vahet ei ole isegi,kui need päevad langevad esmasp,teisip peale need tulevad lisaks ja neid ei tasustata ,eks?
14/06/2007 3:16 p.l.
Pühad jäävad lihtsalt puhkusepäevade arvestusest välja.
14/06/2007 3:27 p.l.
aitähh