Jäta menüü vahele
puhkusekompensatsio...
 
Notifications
Clear all

puhkusekompensatsioon

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
261 Vaatamised
(@katrin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4076]

Tere!
Olen töötanud toitlustusasutuses alates 05.03.07 ja tahan töölt lahkuda 20.06.07. Kas ma saan lisaks juuni kuu töötasule ka puhkusekompensatsiooni või kas on üldse mingisugune lõputasu? Kui saan, siis kuidas seda arvutatakse?
Tänan!



   
Tsiteeri
(@katrin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aa.. ja siis veel see ka, et olen tööl poole kohaga, st 3 päeva nädalas. Kui palju see puhkusekompensatsiooni mõjutab?



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

komp saad 4 kuu eest 28:12=2,33x4=9,32 päeva
mõjutab niipalju ,et 4 kuu tasu jagatakse 4 kuu kalndripäevadega x 9,32



   
ReplyTsiteeri