Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
261
Vaatamised
14/06/2007 6:08 p.l.
Tere!
Olen töötanud toitlustusasutuses alates 05.03.07 ja tahan töölt lahkuda 20.06.07. Kas ma saan lisaks juuni kuu töötasule ka puhkusekompensatsiooni või kas on üldse mingisugune lõputasu? Kui saan, siis kuidas seda arvutatakse?
Tänan!
14/06/2007 6:14 p.l.
aa.. ja siis veel see ka, et olen tööl poole kohaga, st 3 päeva nädalas. Kui palju see puhkusekompensatsiooni mõjutab?
14/06/2007 6:41 p.l.
komp saad 4 kuu eest 28:12=2,33x4=9,32 päeva
mõjutab niipalju ,et 4 kuu tasu jagatakse 4 kuu kalndripäevadega x 9,32