Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
262 Vaatamised
(@mirjam)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4062]

Vabandan, kui rumal küsimus aga ma tõesti ei jaga matsu välja praegu.

Tööandjaga kokkuleppel võtsin 2 nädalat puhkust välja poole aastase töötamise järel. Rohkem sellel aastal puhkust ma ei võtnud. Nüüd jookseb juba teine aasta - kas mul oleks nüüd õigus saada selle aasta 28 päeva pluss siis veel need 2 nädalat, mis eelmisest aastast võtmata jäid? Või kuidas asi toimib?
Aitäh!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhimõteliselt küll jah aga puhkuste ajakavas peaks see ka nii kirjas olema. Rohkem kui väljateenitud ei tasu puhkust kunagi võtta, sest otsustades lahkuda tuleb ettesaadu ka tagastada.



   
ReplyTsiteeri