Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
262
Vaatamised
11/06/2007 3:22 p.l.
Vabandan, kui rumal küsimus aga ma tõesti ei jaga matsu välja praegu.
Tööandjaga kokkuleppel võtsin 2 nädalat puhkust välja poole aastase töötamise järel. Rohkem sellel aastal puhkust ma ei võtnud. Nüüd jookseb juba teine aasta - kas mul oleks nüüd õigus saada selle aasta 28 päeva pluss siis veel need 2 nädalat, mis eelmisest aastast võtmata jäid? Või kuidas asi toimib?
Aitäh!
11/06/2007 3:42 p.l.
Põhimõteliselt küll jah aga puhkuste ajakavas peaks see ka nii kirjas olema. Rohkem kui väljateenitud ei tasu puhkust kunagi võtta, sest otsustades lahkuda tuleb ettesaadu ka tagastada.