Jäta menüü vahele
TL lõpetamine
 
Notifications
Clear all

TL lõpetamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
256 Vaatamised
(@pille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4060]

Tere!
Töötaja on olnud haiguslehel 3 kuud ja soovime temaga peagi TL lõpetada, kuna varsti saab 4 kuud täis (pikaajaline töövõimetus). Kuna sellest peab aga 2 nädalat ette teatama, siis palun öelge, milline kiri on talle vaja saata?
Kas piisab, kui teatame, et lõpetame Teige TL alates xxx? Karta on, et ta tööle ei ilmu lepingut lõpetama, kuidas andtud juhul õige on käituda?
Tänud vastajatele!



   
Tsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõigepealt tuleb ikka oodata ära 4 kuud, et § 86 p 9 alusel vabastada. Töötaja ilmub 1 päev enne 4 kuu möödumist tööle ning see alus langeb kohe ära. Edasi võib ta aasta jooksul veel üks kuu haige olla oma äranägemisel kas päev, kaks või nädal korraga s.t. kuni 5 kuud täis saab. Seni kuni need tingimused on täitmata, ei ole mõtet kirjutama hakata.



   
ReplyTsiteeri
(@pille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh! Selge ootame, mil aeg täis saab, aga mind siiski huvitab, milline teatis on vaja saata töötajale?



   
ReplyTsiteeri