Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
912
Vaatamised
Topic starter
16/03/2004 6:46 p.l.
Palun selgitust. Jaanuaris koostatud puhkusegraafik ja ka allkirjastatud. Selle järgi algab puhkus peale 6 kuulist töötamist. Kuna nüüd olnud töötaja haiguslehel,siis tööandja keeldub puhkust andmast,sest oldud haiguslehel jne. Kas selleks on seaduslik alus!?
Tänan.
17/03/2004 11:56 e.l.
inimene oli ju haiguslehel, ta oli sel ajal ka ju asutuse töötaja.mina arvan küll,et ei tohiks keelduda
17/03/2004 1:01 p.l.
haiguslehel oldud aeg kuulub tööaja hulka. graafikut võib muuta vaid mõlema poole kirjalikul soovil ja nõusolekul või tööst tingitud hädavajaduse tõttu.