Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

puhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
912 Vaatamised
 ene
(@ene)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#687]

Palun selgitust. Jaanuaris koostatud puhkusegraafik ja ka allkirjastatud. Selle järgi algab puhkus peale 6 kuulist töötamist. Kuna nüüd olnud töötaja haiguslehel,siis tööandja keeldub puhkust andmast,sest oldud haiguslehel jne. Kas selleks on seaduslik alus!?
Tänan.



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

inimene oli ju haiguslehel, ta oli sel ajal ka ju asutuse töötaja.mina arvan küll,et ei tohiks keelduda



   
ReplyTsiteeri
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haiguslehel oldud aeg kuulub tööaja hulka. graafikut võib muuta vaid mõlema poole kirjalikul soovil ja nõusolekul või tööst tingitud hädavajaduse tõttu.



   
ReplyTsiteeri