Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
930
Vaatamised
17/03/2004 2:55 p.l.
Olen töötanud ettevõttes 37a,mulle teatati 27.veebruaril, et 1.aprillist kaob minu töökoht ja minu töö jaotatakse teistele. Küsisin koondamist, öeldi, et me ei koonda vaid pakume teist tööd. Kirjutasin alla ettepanekule, kus mulle pakuti poolte kokkuleppel ajutiselt teist tööd, 2kuu keskmise töötasu säilitamisega. Kuna mul on tervisega proobleeme, pean pöörduma 29märtsil arsti poole, võib juhtuda, et mulle antakse haigusleht.
Palun andke nõu, kuidas ma pean edasi toimima.
Ettetänades
17/03/2004 4:09 p.l.
ajutist tööd ära küll mingiljuhul vastu võtta...
17/03/2004 9:04 p.l.
Oleksid võinud nõuda koondamist ja mitte ajutist tööd vastu võtta,niimoodi nad laveerivad ,et mitte maksta koondamisraha.
Pöördu töövaidluskomisjoni poole nõu saamiseks.