Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
479
Vaatamised
Topic starter
08/11/2011 8:19 p.l.
olin puhkusel terve juuli kuu 2011.dekreeti lähen 17.märts.kas ma saan minna uuesti puhkusele veebruari kuus 2012 enne dekreeti.(6 kuu eest).
08/11/2011 10:18 p.l.
Ikka saab ja ka rasedus-ja sünnituspuhkuse aja võib ka sisse arvestada aga puhkust ette pole kellegil mõistlik võtta.
Topic starter
09/11/2011 8:05 p.l.
aitäh.