Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
258
Vaatamised
Topic starter
07/06/2007 8:00 e.l.
töötan ühes 0,5 kohaga ja teises firmas täis kohaga , kas ma pean puhkama mõlemas firmas ühel ajal . või võin võtta puhkuse välja erinevatel aegadel? näiteks ühes kohas augustis ja teises juunis
07/06/2007 11:47 e.l.
Võid võtta küll erinevatel aegadel.