Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
430
Vaatamised
Topic starter
17/05/2005 7:57 p.l.
Lähen dekreeti ja puhkus jääb välja võtmata. Mille järgi arvestatakse puhkusetasu, kui võtan puhkuse välja peale vanemahüvitise saamise lõppu?
17/05/2005 8:34 p.l.
Lepingujärgse põhipalga alusel. Kui leping on selleks momendiks peatunud, võetakse arvesse ka miinimumpalkade koefitsent, saad pisut rohkem kui põhipalk.
19/05/2005 1:26 e.l.
ma olen ka sellele mõelnud ja siit siis järeldus, et kasulikum on siis võtta puhkus kõik välja enne dekreeti jäämist. On mul õigus või?
19/05/2005 11:51 e.l.
Kui sinu palk koosneb lisaks põhipalgale ka lisatasudest ja preemiatest, siis kindlasti. Kui saad ainult lepingujärgset palka, siis vahet ei ole.