Jäta menüü vahele
töölepingute ülevõt...
 
Notifications
Clear all

töölepingute ülevõtmine ja puhkusetasu

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
424 Vaatamised
(@liisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1647]

Ettevõte võttis üle töölepingud ja töötajad TLS paragrahv 6 p. 3 alusel. Nüüd on vaja maksta puhkusetasu, kuid uuel ettevõttel puuduvad viimase kuue kuu palgaandmed. Kas eelmine ettevõtte on kohustatud meile andma need andmed või maksame meie nende kuude järgi, mis nad on töötanud meie ettevõttes? Kas see üldse on mingi seadusega reguleeritud?
Tänud abi eest juba ette!



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

4a tagasi meie arvestasime nende kuude järgi mis nad meil töötasid



   
ReplyTsiteeri
(@Ville)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötajad tuleb üle anda koos puhkusereserviga, st. üleandmise kuupäeva seisuga tuleb välja arvestada ka saadaolev puhkuse kompensatsioon ja uuele ettevõttele see üle kanda koos sots maksuga ja 0,5% töötuskindlustusega.Millal ja kuidas tema inimestele puhkusetasu välja maksab, on iseasi.



   
ReplyTsiteeri
(@liisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asi selles ongi, et eelmine ettevõte ei maksnud reservi. Me teame küll saamat jäänud puhkusepäevi. Kas meie võime nüüd arvutada neile puhkusetasu meil makstud summade pealt (s.o siis kahe kuu tasude järgi)?



   
ReplyTsiteeri