Jäta menüü vahele
Puhkus, tüülepingu ...
 
Notifications
Clear all

Puhkus, tüülepingu lõpetamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
258 Vaatamised
(@Kersti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4056]

Tere. Mul mure.
Nimelt kirjutasin avalduse, et soovin puhata 25juuli-14august 2007. ( lasteaed see aeg kinni).
Läksin tööle 2004 21 aprill.
Dekreeti jäin 2004 okt. Tööle tagasi läksin 2006 juunis. Augustis saime puhkuse rahad.
Sooviks nüüd teada:
1) kuidas arvutatakse puhkuse rahasi? Kas lepingu andmete järgi või see mis ma kätte tegelt saan? näiteks päevapalk on 260.- Kuidas siis käib arvutamine.
2) Kui soovin lõpetada nendega lepingu siis, kuidas siis arvutatakse neid rahasi mulle?
3) mitu päeva on mul õigu puhkust välja võtta( lisapäevad) kui laps 2a6k?

Tänan, loodan et saite aru. Tuli natuke keeruline....



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1) Puhkusetasu arvestusse võetakse kuue eelneva kuu väljateenitud töötasud.
2) TL lõpetamisel saab töötaja lõpparve mis koosneb saamata töötasu + kasutamata puhkuse eest hüvitis.
3) Täiendavat lapsepuhkust kuus kalendripäeva.



   
ReplyTsiteeri