Jäta menüü vahele
Puhkuse arvutus
 
Notifications
Clear all

Puhkuse arvutus

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
253 Vaatamised
(@Küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4363]

Tere,kuidas arvutada puhkuseraha kontoritöötajale, kui inimene on kuue kuu jooksul 1 kord lisatasu saanud, ja viimasel kuul oli ka palgatõus.Minu arvates peab arvutama kuue kuu keskmise järgi, pearaamatupidaja ütleb, et ikka tuleb vaadata
kuidas inimesele kasulikum on, kas keskmise järgi või säilitada puhkuse ajal juba uue kuupalka.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sai lisatasu kuue eelneva kuu jooksul siis tuleb puhkusetasu arvutada päevatasu järgi.



   
ReplyTsiteeri
(@Küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seda sama ütlen ka mina pearaamatupidajale, aga ta ei kuula mind ja ütleb, et ikka tuleb jälgida mis on kasulikum inimesele. Mina näitasin ka seadused talle ette, palusin teda ka näitada mulle kus on kirjas see, mis tema ütleb mulle. Ei näita, ega ei nõustu ka minuga.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui ettevõtte siseselt on ühesel kõigile paigas arvestused soodsamatel tingimustel siis küll jah. Aga valikuliselt ei tohiks seda teha.



   
ReplyTsiteeri
(@Küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sellega olen nõus. Pearaamatupidaja on uus, ja tõi majja oma reeglid. Kuidas nüüd, kas see peab ettevõtte siseeeskirjas sees olema?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Peaks ikka keegi selline otsustajaks olema kelle rahaga mängitakse. Kollektiivlepingus näiteks või siis tõesti otsustab hetke olukorra keegi ülevamalt poolt kellel selleks õigus.



   
ReplyTsiteeri
(@Küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänan



   
ReplyTsiteeri
(@marika)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 6
 

Puhkusetasu arvestatakse tõepoolest 6 viimase kuu töötasu järgi aga kõik oleneb sellest, kuidas on asutuse siseselt kehtestatud sisekorraeeskirjad- nii et tegelikult võib maksta nii ja naa. 6 kuu keskmise järgi PEAB maksma aga kui kehtestatud palk on suurem, VÕIB maksta selle järgi kui nii on asutuse siseselt kehtestatud kord.



   
ReplyTsiteeri