Notifications
Clear all
Üldine
7
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
428
Vaatamised
02/06/2005 7:16 p.l.
Mis saab juhul kui inimesel kattub puhkuse ja haguslehe aeg?
Näiteks läheb puhkusele ja jääb siis haigeks.
02/06/2005 9:36 p.l.
puhkus lükkub edasi
03/06/2005 1:56 e.l.
puhkus pikeneb haiguspäevade võrra (need päevad, mis kattuvad puhkusega)
13/06/2005 2:35 e.l.
Aga kas see puhkuse pikenemine on töötaja poolt vaadates nö kohustuslik? Et kui olin puhkuse ajal 2 nädalat haiguslehel, siis PEAN 2 nädalat peale esialgset tööle asumise kuupäeva tööle minema?
13/06/2005 12:07 p.l.
Kas loodad, et saad ühe aja eest nii puhkuseraha, kui haigusraha.
13/06/2005 5:42 p.l.
Aga loomulikult tuleks enda haigestumisest tööandjat teavitada, mitte seda teha omaalgatuslikult, sest haigusleht tuleks tööjuurde viia jne.
14/06/2005 12:15 e.l.
Puhkus ei pea ilmtingimata pikenema. Haiguslehel oldud päevade võrra kasutamata jäänud puhkusepäevad võib poolte kokkuleppel välja võtta mõnel muul ajal.