Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
521
Vaatamised
02/06/2005 11:31 e.l.
asi selles,et majas on 16 korterit ja enamus on soomlaste käes.Siit küsimus,et mida teha nende soomlastega,kes on suuremad võlgnikud ja milliseid meetoteid võib korteriühistu nende suhtes kasutada?
02/06/2005 12:06 p.l.
vaata seda lehte ehk saad sealt vastuse ja muidugi on abiks Võlaõigusseadus ja Korteriühist seadus:
www.ekyl.ee/
www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=835261
www.riigiteata ja.ee/ert/act.jsp?id=170014
ma nüüd ei tea kas lingi panek õnnestu
02/06/2005 12:08 p.l.
otse linki ei tulnud aga võta siit Copy-Paste