Jäta menüü vahele
Korteriühistu kohta...
 
Notifications
Clear all

Korteriühistu kohta...

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
521 Vaatamised
(@tinxu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1690]

asi selles,et majas on 16 korterit ja enamus on soomlaste käes.Siit küsimus,et mida teha nende soomlastega,kes on suuremad võlgnikud ja milliseid meetoteid võib korteriühistu nende suhtes kasutada?



   
Tsiteeri
 anni
(@anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vaata seda lehte ehk saad sealt vastuse ja muidugi on abiks Võlaõigusseadus ja Korteriühist seadus:
www.ekyl.ee/
www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=835261
www.riigiteata ja.ee/ert/act.jsp?id=170014
ma nüüd ei tea kas lingi panek õnnestu



   
ReplyTsiteeri
 anni
(@anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

otse linki ei tulnud aga võta siit Copy-Paste



   
ReplyTsiteeri