Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
420
Vaatamised
Topic starter
23/05/2005 12:42 p.l.
kui maksta välja puhkuseraha mai lõpus,aga juunis tuleb alles mai palk, kas puhkuserahalt peab ka maksud maha võtma?tulumaksu, kogpensioni tööstuskindlustuse ja 1700??
23/05/2005 1:23 p.l.
Ikka lähevad maksud maha, aga kui juba mais oled väljamakseid varem ka teinud (nt. aprilli tasu maksnud), siis enam teist korda 1700.- maksuvaba ei kasuta.