Jäta menüü vahele
puhkusetasu
 
Notifications
Clear all

puhkusetasu

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
422 Vaatamised
(@Nelli)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1659]

Tere.Vormistatud töölepingiga kolmeks aastaks tööle.Lepingus on küll punkt puhkusest,kuid selle tasustamisest mitte.Kas on ette nähtud ka puhkuse kompensatsioon?



   
Tsiteeri
(@raiks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minu arvates on kõik OK, kui töölepingus on näiteks töötajale antakse põhipuhkust 28 kalendripäeva ja täiendavat lisapuhkust seadusest tulenevatel juhtudel. Töölepingus ei peagi olema midagi tphkuse tasustamisest, sest on loogiline, et töötaja korraline puhkus kuulub tasustamisele (loe puhkuseseadust, töölepingu seadust, vajadusel ka keskmise palga arvutamise kohta).

Seega igaljuhul on ettenähtud puhkuse kompensatsioon.



   
ReplyTsiteeri
(@Kj to raiks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vabandust, mina sain teemaalgataja küsimusest aru, et ta mõtleb nö 13.palka, see peaks küll TL kirjas olema, kui see ettenähtud on ja kui seda TL ei ole, siis nö 13.palka ka ei ole. Puhkuse tasu on ikka kõigil töötajatel olemas.



   
ReplyTsiteeri