Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
415
Vaatamised
Topic starter
23/05/2005 11:15 e.l.
tere ,kas ma olen õieti aru saanud või? et kui inim on asus tööle 01,12,04 ja siiamaani.Nüüd aga tahab ta puhkust 23-29mai. Kas ma pean arvestama nagu 5kuud või 6kuud töötatatud aega? minu arusaama järgi 6kuud sest 15st ananb ju täiskuu,kas on nii???? Ette tänades .
23/05/2005 4:10 p.l.
Milleks sa seda tööaega arvestada tahad? Töötaja saab puhkust 7 kalendripäeva. Ega ta ju ära lähe, et kompenseeritavaid päevi arvestada, siis on tööl oldud kuud olulised.